Calendari individual

Veure en PDF
Primera Volta
J 1 Data: 2019-09-07 Dissabte 18:00h Ateneu Igualadi, S.E.F. 1-1 La Granada Estadi les Comes Igualada
J 2 Data: 2019-10-20 Diumenge 12:00h La Granada 2-1 Piera, A.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 3 Data: 2019-11-09 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 2-1 La Granada Els Pins - Moja
J 4 Data: 2019-12-01 Diumenge 12:00h La Granada 2-2 C.F. Begues Municipal La Granada Del Penedes
J 5 Data: 2019-12-14 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 0-3 La Granada Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 6 Data: 2020-01-12 Diumenge 12:00h La Granada 3-3 Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal La Granada Del Penedes
J 7 Data: 2020-02-01 Dissabte 17:00h Les Cabanyes, F.c. 4-2 La Granada Municipal Les Cabanyes Del Penedes
J 8 Data: 2020-02-16 Diumenge 12:00h La Granada 1-4 Corbera, C.F. Municipal La Granada Del Penedes
J 9 Data: 2020-03-08 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-2 La Granada Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 10 Data: 2020-03-29 Diumenge 12:00h La Granada 2-5 Odena,C.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 11 Data: 2020-04-19 Diumenge 17:00h Masquefa, F.C. 0-2 La Granada Municipal Masquefa
J 12 Data: 2020-05-10 Diumenge 12:00h La Granada 0-0 Ribes, C.D. Municipal La Granada Del Penedes
J 13 Data: 2020-05-23 Dissabte 17:00h La Munia, A.E. 3-3 La Granada Municipal La Munia
J 14 Data: 2020-06-14 Diumenge 12:00h La Granada 1-1 Carme, C.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 15 Data: 2019-12-21 Dissabte 18:00h Pª Jove De Les Roquetes 2-1 La Granada Municipal Les Roquetes (st Pere R)
J 16 Data: 2020-01-11 Dissabte 17:00h Sitges, U.E. 2-0 La Granada Municipal Aiguadolç
J 17 Data: 2020-01-19 Diumenge 12:00h La Granada 2-2 Montserrat Igualada, U.D. Municipal La Granada Del Penedes
Segona Volta
J 18 Data: 2020-01-26 Diumenge 12:00h La Granada 5-1 Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal La Granada Del Penedes
J 19 Data: 2020-02-02 Diumenge 12:00h Piera, A.E. 1-4 La Granada Camp D'esports De Piera
J 20 Data: 2020-02-09 Diumenge 12:00h La Granada 0-3 Moja, A.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 21 Data: 2020-02-16 Diumenge 12:00h C.F. Begues 2-1 La Granada Camp Municipal de Begues
J 22 Data: 2020-03-01 Diumenge 12:00h La Granada 2-1 Anoia , C.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 23 Data: 2020-03-08 Diumenge 12:00h Atlètic Vilanova i la Geltrú Club 2-2 La Granada Camp Futbol CEM Parc del Garraf
J 24 Data: 2020-03-15 Diumenge 12:00h La Granada Les Cabanyes, F.c. Municipal La Granada Del Penedes
J 25 Data: 2020-03-22 Diumenge 12:00h Corbera, C.F. La Granada Municipal Corbera de Llobregat
J 26 Data: 2020-03-29 Diumenge 12:00h La Granada Riudebitlles, C.D. Municipal La Granada Del Penedes
J 27 Data: 2020-04-04 Dissabte 17;00h Odena,C.E. La Granada Estadi Municipal La Sort
J 28 Data: 2020-04-19 Diumenge 12:00h La Granada Masquefa, F.C. Municipal La Granada Del Penedes
J 29 Data: 2020-04-25 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. La Granada Zona Esp. Bosc de Plaça
J 30 Data: 2020-05-03 Diumenge 12:00h La Granada La Munia, A.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 31 Data: 2020-05-10 Diumenge 12:00h Carme, C.E. La Granada IEM de Carme
J 32 Data: 2020-05-17 Diumenge 12:00h La Granada Pª Jove De Les Roquetes Municipal La Granada Del Penedes
J 33 Data: 2020-05-24 Diumenge 12:00h La Granada Sitges, U.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 34 Data: 2020-05-30 Dissabte 20:00h Montserrat Igualada, U.D. La Granada Estadi les Comes Igualada