Calendari individual

Veure en PDF
Primera Volta
J 1 Data: 2019-09-07 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 2-4 Ribes, C.D. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 2 Data: 2019-10-19 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 4-1 Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Zona Esp. Bosc de Plaça
J 3 Data: 2019-11-09 Dissabte 17:00h Les Cabanyes, F.c. 0-1 Ribes, C.D. Municipal Les Cabanyes Del Penedes
J 4 Data: 2019-11-30 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 1-1 Corbera, C.F. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 5 Data: 2019-12-15 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-3 Ribes, C.D. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 6 Data: 2020-01-11 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 0-5 Odena,C.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 7 Data: 2020-02-02 Diumenge 17:00h Masquefa, F.C. 1-4 Ribes, C.D. Municipal Masquefa
J 8 Data: 2020-02-15 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 3-6 Sitges, U.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 9 Data: 2020-03-07 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 3-0 La Munia, A.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 10 Data: 2020-03-29 Diumenge 12:00h Carme, C.E. 0-1 Ribes, C.D. IEM de Carme
J 11 Data: 2020-04-18 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 2-0 Pª Jove De Les Roquetes Zona Esp. Bosc de Plaça
J 12 Data: 2020-05-10 Diumenge 12:00h La Granada 0-0 Ribes, C.D. Municipal La Granada Del Penedes
J 13 Data: 2020-05-23 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 1-4 Montserrat Igualada, U.D. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 14 Data: 2020-06-13 Dissabte 18:00h Ateneu Igualadi, S.E.F. 0-6 Ribes, C.D. Estadi les Comes Igualada
J 15 Data: 2019-12-21 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 2-2 Piera, A.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 16 Data: 2020-01-11 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 2-5 Ribes, C.D. Els Pins - Moja
J 17 Data: 2020-01-18 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 0-0 C.F. Begues Zona Esp. Bosc de Plaça
Segona Volta
J 18 Data: 2020-01-25 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 5-1 Anoia , C.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 19 Data: 2020-02-02 Diumenge 12:00h Atlètic Vilanova i la Geltrú Club 0-5 Ribes, C.D. Camp Futbol CEM Parc del Garraf
J 20 Data: 2020-02-08 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 1-0 Les Cabanyes, F.c. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 21 Data: 2020-02-16 Diumenge 12:00h Corbera, C.F. 4-0 Ribes, C.D. Municipal Corbera de Llobregat
J 22 Data: 2020-02-29 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 3-2 Riudebitlles, C.D. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 23 Data: 2020-03-07 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 4-0 Ribes, C.D. Estadi Municipal La Sort
J 24 Data: 2020-03-14 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. Masquefa, F.C. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 25 Data: 2020-03-21 Dissabte 17:00h Sitges, U.E. Ribes, C.D. Municipal Aiguadolç
J 26 Data: 2020-03-28 Dissabte 17:00h La Munia, A.E. Ribes, C.D. Municipal La Munia
J 27 Data: 2020-04-04 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. Carme, C.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 28 Data: 2020-04-18 Dissabte 18:00h Pª Jove De Les Roquetes Ribes, C.D. Municipal Les Roquetes (st Pere R)
J 29 Data: 2020-04-25 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. La Granada Zona Esp. Bosc de Plaça
J 30 Data: 2020-05-02 Dissabte 20:00h Montserrat Igualada, U.D. Ribes, C.D. Estadi les Comes Igualada
J 31 Data: 2020-05-09 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. Ateneu Igualadi, S.E.F. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 32 Data: 2020-05-17 Diumenge 12:00h Piera, A.E. Ribes, C.D. Camp D'esports De Piera
J 33 Data: 2020-05-23 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. Moja, A.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 34 Data: 2020-05-31 Diumenge 12:00h C.F. Begues Ribes, C.D. Camp Municipal de Begues