Calendari individual

Veure en PDF
Primera Volta
J 1 Data: 2019-09-07 Dissabte 17:00h Les Cabanyes, F.c. 1-0 Odena,C.E. Municipal Les Cabanyes Del Penedes
J 2 Data: 2019-10-19 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 3-0 Corbera, C.F. Estadi Municipal La Sort
J 3 Data: 2019-11-10 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-2 Odena,C.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 4 Data: 2019-11-30 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 4-1 Sitges, U.E. Estadi Municipal La Sort
J 5 Data: 2019-12-14 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 2-1 Masquefa, F.C. Estadi Municipal La Sort
J 6 Data: 2020-01-11 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 0-5 Odena,C.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 7 Data: 2020-02-01 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 9-0 La Munia, A.E. Estadi Municipal La Sort
J 8 Data: 2020-02-16 Diumenge 12:00h Carme, C.E. 0-3 Odena,C.E. IEM de Carme
J 9 Data: 2020-03-07 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 1-0 Pª Jove De Les Roquetes Estadi Municipal La Sort
J 10 Data: 2020-03-29 Diumenge 12:00h La Granada 2-5 Odena,C.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 11 Data: 2020-04-18 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 2-2 Montserrat Igualada, U.D. Estadi Municipal La Sort
J 12 Data: 2020-05-09 Dissabte 18:00h Ateneu Igualadi, S.E.F. 1-2 Odena,C.E. Estadi les Comes Igualada
J 13 Data: 2020-05-23 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 2-5 Piera, A.E. Estadi Municipal La Sort
J 14 Data: 2020-06-13 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 3-0 Odena,C.E. Els Pins - Moja
J 15 Data: 2019-12-21 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 5-0 C.F. Begues Estadi Municipal La Sort
J 16 Data: 2020-01-11 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 2-2 Odena,C.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 17 Data: 2020-01-18 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 3-1 Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Estadi Municipal La Sort
Segona Volta
J 18 Data: 2020-01-25 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 7-0 Les Cabanyes, F.c. Estadi Municipal La Sort
J 19 Data: 2020-02-02 Diumenge 12:00h Corbera, C.F. 3-2 Odena,C.E. Municipal Corbera de Llobregat
J 20 Data: 2020-02-08 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 2-1 Riudebitlles, C.D. Estadi Municipal La Sort
J 21 Data: 2020-02-15 Dissabte 17:00h Sitges, U.E. 0-3 Odena,C.E. Municipal Aiguadolç
J 22 Data: 2020-03-01 Diumenge 17:00h Masquefa, F.C. 0-3 Odena,C.E. Municipal Masquefa
J 23 Data: 2020-03-07 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 4-0 Ribes, C.D. Estadi Municipal La Sort
J 24 Data: 2020-03-14 Dissabte 17:00h La Munia, A.E. Odena,C.E. Municipal La Munia
J 25 Data: 2020-03-21 Dissabte 17;00h Odena,C.E. Carme, C.E. Estadi Municipal La Sort
J 26 Data: 2020-03-28 Dissabte 18:00h Pª Jove De Les Roquetes Odena,C.E. Municipal Les Roquetes (st Pere R)
J 27 Data: 2020-04-04 Dissabte 17;00h Odena,C.E. La Granada Estadi Municipal La Sort
J 28 Data: 2020-04-18 Dissabte 20:00h Montserrat Igualada, U.D. Odena,C.E. Estadi les Comes Igualada
J 29 Data: 2020-04-25 Dissabte 17;00h Odena,C.E. Ateneu Igualadi, S.E.F. Estadi Municipal La Sort
J 30 Data: 2020-05-03 Diumenge 12:00h Piera, A.E. Odena,C.E. Camp D'esports De Piera
J 31 Data: 2020-05-09 Dissabte 17;00h Odena,C.E. Moja, A.E. Estadi Municipal La Sort
J 32 Data: 2020-05-17 Diumenge 12:00h C.F. Begues Odena,C.E. Camp Municipal de Begues
J 33 Data: 2020-05-23 Dissabte 17;00h Odena,C.E. Anoia , C.E. Estadi Municipal La Sort
J 34 Data: 2020-05-31 Diumenge 12:00h Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Odena,C.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf