Calendari individual

Veure en PDF
Primera Volta
J 1 Data: 2019-09-08 Diumenge 12:00h Corbera, C.F. 5-4 Riudebitlles, C.D. Municipal Corbera de Llobregat
J 2 Data: 2019-10-20 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 6-3 Sitges, U.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 3 Data: 2019-11-10 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-2 Odena,C.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 4 Data: 2019-12-01 Diumenge 17:00h Masquefa, F.C. 2-2 Riudebitlles, C.D. Municipal Masquefa
J 5 Data: 2019-12-15 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-3 Ribes, C.D. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 6 Data: 2020-01-11 Dissabte 17:00h La Munia, A.E. 4-3 Riudebitlles, C.D. Municipal La Munia
J 7 Data: 2020-02-02 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-1 Carme, C.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 8 Data: 2020-02-15 Dissabte 18:00h Pª Jove De Les Roquetes 4-6 Riudebitlles, C.D. Municipal Les Roquetes (st Pere R)
J 9 Data: 2020-03-08 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-2 La Granada Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 10 Data: 2020-03-28 Dissabte 20:00h Montserrat Igualada, U.D. 4-1 Riudebitlles, C.D. Estadi les Comes Igualada
J 11 Data: 2020-04-19 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 3-0 Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 12 Data: 2020-05-10 Diumenge 12:00h Piera, A.E. 4-3 Riudebitlles, C.D. Camp D'esports De Piera
J 13 Data: 2020-05-24 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-2 Moja, A.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 14 Data: 2020-06-14 Diumenge 12:00h C.F. Begues 2-1 Riudebitlles, C.D. Camp Municipal de Begues
J 15 Data: 2019-12-22 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 6-1 Anoia , C.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 16 Data: 2020-01-12 Diumenge 12:00h Atlètic Vilanova i la Geltrú Club 0-4 Riudebitlles, C.D. Camp Futbol CEM Parc del Garraf
J 17 Data: 2020-01-19 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 0-0 Les Cabanyes, F.c. Municipal Sant Pere Riudebitlles
Segona Volta
J 18 Data: 2020-01-26 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 4-2 Corbera, C.F. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 19 Data: 2020-02-01 Dissabte 17:00h Sitges, U.E. 2-3 Riudebitlles, C.D. Municipal Aiguadolç
J 20 Data: 2020-02-08 Dissabte 17;00h Odena,C.E. 2-1 Riudebitlles, C.D. Estadi Municipal La Sort
J 21 Data: 2020-02-16 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 2-2 Masquefa, F.C. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 22 Data: 2020-02-29 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 3-2 Riudebitlles, C.D. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 23 Data: 2020-03-08 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 9-2 La Munia, A.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 24 Data: 2020-03-15 Diumenge 12:00h Carme, C.E. Riudebitlles, C.D. IEM de Carme
J 25 Data: 2020-03-22 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. Pª Jove De Les Roquetes Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 26 Data: 2020-03-29 Diumenge 12:00h La Granada Riudebitlles, C.D. Municipal La Granada Del Penedes
J 27 Data: 2020-04-05 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. Montserrat Igualada, U.D. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 28 Data: 2020-04-18 Dissabte 18:00h Ateneu Igualadi, S.E.F. Riudebitlles, C.D. Estadi les Comes Igualada
J 29 Data: 2020-04-26 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. Piera, A.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 30 Data: 2020-05-02 Dissabte 17:00h Moja, A.E. Riudebitlles, C.D. Els Pins - Moja
J 31 Data: 2020-05-10 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. C.F. Begues Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 32 Data: 2020-05-16 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. Riudebitlles, C.D. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 33 Data: 2020-05-24 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 34 Data: 2020-05-30 Dissabte 17:00h Les Cabanyes, F.c. Riudebitlles, C.D. Municipal Les Cabanyes Del Penedes