Calendari individual

Veure en PDF
Primera Volta
J 1 Data: 2019-09-07 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 2-4 Ribes, C.D. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 2 Data: 2019-10-19 Dissabte 17:00h La Munia, A.E. 0-1 Anoia , C.E. Municipal La Munia
J 3 Data: 2019-11-09 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 1-7 Carme, C.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 4 Data: 2019-11-30 Dissabte 18:00h Pª Jove De Les Roquetes 2-1 Anoia , C.E. Municipal Les Roquetes (st Pere R)
J 5 Data: 2019-12-14 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 0-3 La Granada Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 6 Data: 2020-01-11 Dissabte 20:00h Montserrat Igualada, U.D. 2-0 Anoia , C.E. Estadi les Comes Igualada
J 7 Data: 2020-02-01 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 2-2 Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 8 Data: 2020-02-16 Diumenge 12:00h Piera, A.E. 7-1 Anoia , C.E. Camp D'esports De Piera
J 9 Data: 2020-03-07 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 2-4 Moja, A.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 10 Data: 2020-03-29 Diumenge 12:00h C.F. Begues 3-0 Anoia , C.E. Camp Municipal de Begues
J 11 Data: 2020-04-18 Dissabte 17:00h Sitges, U.E. 3-3 Anoia , C.E. Municipal Aiguadolç
J 12 Data: 2020-05-09 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 3-4 Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 13 Data: 2020-05-23 Dissabte 17:00h Les Cabanyes, F.c. 3-2 Anoia , C.E. Municipal Les Cabanyes Del Penedes
J 14 Data: 2020-06-13 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 3-5 Corbera, C.F. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 15 Data: 2019-12-22 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 6-1 Anoia , C.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 16 Data: 2020-01-11 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 2-2 Odena,C.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 17 Data: 2020-01-19 Diumenge 17:00h Masquefa, F.C. 3-1 Anoia , C.E. Municipal Masquefa
Segona Volta
J 18 Data: 2020-01-25 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. 5-1 Anoia , C.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 19 Data: 2020-02-01 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 5-3 La Munia, A.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 20 Data: 2020-02-09 Diumenge 12:00h Carme, C.E. 1-3 Anoia , C.E. IEM de Carme
J 21 Data: 2020-02-15 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 1-0 Pª Jove De Les Roquetes Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 22 Data: 2020-03-01 Diumenge 12:00h La Granada 2-1 Anoia , C.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 23 Data: 2020-03-07 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 2-2 Montserrat Igualada, U.D. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 24 Data: 2020-03-14 Dissabte 18:00h Ateneu Igualadi, S.E.F. Anoia , C.E. Estadi les Comes Igualada
J 25 Data: 2020-03-21 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. Piera, A.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 26 Data: 2020-03-28 Dissabte 17:00h Moja, A.E. Anoia , C.E. Els Pins - Moja
J 27 Data: 2020-04-04 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. C.F. Begues Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 28 Data: 2020-04-18 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. Sitges, U.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 29 Data: 2020-04-26 Diumenge 12:00h Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Anoia , C.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf
J 30 Data: 2020-05-02 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. Les Cabanyes, F.c. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 31 Data: 2020-05-10 Diumenge 12:00h Corbera, C.F. Anoia , C.E. Municipal Corbera de Llobregat
J 32 Data: 2020-05-16 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. Riudebitlles, C.D. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 33 Data: 2020-05-23 Dissabte 17;00h Odena,C.E. Anoia , C.E. Estadi Municipal La Sort
J 34 Data: 2020-05-30 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. Masquefa, F.C. Municipal Vilanova Cami (can Tito)