Calendari individual

Veure en PDF
Primera Volta
J 1 Data: 2019-09-07 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 5-1 Carme, C.E. Els Pins - Moja
J 2 Data: 2019-10-19 Dissabte 18:00h Pª Jove De Les Roquetes 2-1 Moja, A.E. Municipal Les Roquetes (st Pere R)
J 3 Data: 2019-11-09 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 2-1 La Granada Els Pins - Moja
J 4 Data: 2019-11-30 Dissabte 20:00h Montserrat Igualada, U.D. 1-4 Moja, A.E. Estadi les Comes Igualada
J 5 Data: 2019-12-14 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 4-1 Ateneu Igualadi, S.E.F. Els Pins - Moja
J 6 Data: 2020-01-12 Diumenge 12:00h Piera, A.E. 2-1 Moja, A.E. Camp D'esports De Piera
J 7 Data: 2020-02-01 Dissabte 17:00h Sitges, U.E. 0-2 Moja, A.E. Municipal Aiguadolç
J 8 Data: 2020-02-15 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 1-0 C.F. Begues Els Pins - Moja
J 9 Data: 2020-03-07 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. 2-4 Moja, A.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 10 Data: 2020-03-28 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 5-3 Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Els Pins - Moja
J 11 Data: 2020-04-18 Dissabte 17:00h Les Cabanyes, F.c. 0-3 Moja, A.E. Municipal Les Cabanyes Del Penedes
J 12 Data: 2020-05-09 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 1-3 Corbera, C.F. Els Pins - Moja
J 13 Data: 2020-05-24 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. 1-2 Moja, A.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 14 Data: 2020-06-13 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 3-0 Odena,C.E. Els Pins - Moja
J 15 Data: 2019-12-22 Diumenge 17:00h Masquefa, F.C. 1-2 Moja, A.E. Municipal Masquefa
J 16 Data: 2020-01-11 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 2-5 Ribes, C.D. Els Pins - Moja
J 17 Data: 2020-01-18 Dissabte 17:00h La Munia, A.E. 1-5 Moja, A.E. Municipal La Munia
Segona Volta
J 18 Data: 2020-01-26 Diumenge 12:00h Carme, C.E. 0-6 Moja, A.E. IEM de Carme
J 19 Data: 2020-02-01 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 3-0 Pª Jove De Les Roquetes Els Pins - Moja
J 20 Data: 2020-02-09 Diumenge 12:00h La Granada 0-3 Moja, A.E. Municipal La Granada Del Penedes
J 21 Data: 2020-02-15 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 4-0 Montserrat Igualada, U.D. Els Pins - Moja
J 22 Data: 2020-02-29 Dissabte 18:00h Ateneu Igualadi, S.E.F. 0-0 Moja, A.E. Estadi les Comes Igualada
J 23 Data: 2020-03-07 Dissabte 17:00h Moja, A.E. 4-1 Piera, A.E. Els Pins - Moja
J 24 Data: 2020-03-14 Dissabte 17:00h Moja, A.E. Sitges, U.E. Els Pins - Moja
J 25 Data: 2020-03-22 Diumenge 12:00h C.F. Begues Moja, A.E. Camp Municipal de Begues
J 26 Data: 2020-03-28 Dissabte 17:00h Moja, A.E. Anoia , C.E. Els Pins - Moja
J 27 Data: 2020-04-05 Diumenge 12:00h Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Moja, A.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf
J 28 Data: 2020-04-18 Dissabte 17:00h Moja, A.E. Les Cabanyes, F.c. Els Pins - Moja
J 29 Data: 2020-04-26 Diumenge 12:00h Corbera, C.F. Moja, A.E. Municipal Corbera de Llobregat
J 30 Data: 2020-05-02 Dissabte 17:00h Moja, A.E. Riudebitlles, C.D. Els Pins - Moja
J 31 Data: 2020-05-09 Dissabte 17;00h Odena,C.E. Moja, A.E. Estadi Municipal La Sort
J 32 Data: 2020-05-16 Dissabte 17:00h Moja, A.E. Masquefa, F.C. Els Pins - Moja
J 33 Data: 2020-05-23 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. Moja, A.E. Zona Esp. Bosc de Plaça
J 34 Data: 2020-05-30 Dissabte 17:00h Moja, A.E. La Munia, A.E. Els Pins - Moja